Zdroj: shutterstock

Speváčka Lady Gaga má nového priateľa. Takéhoto muža by ste k nej sotva tipovali!

redakcia EVITA 04.02.2020, 14:00 Celebrity
Speváčka sa svojím novým priateľom pochválila na sociálnej sieti a my musíme priznať, že pri ňom vyzerá skutočne šťastná.

Nie je to tak dávno, čo sa pošuškávalo, že Lady Gaga by mala byť opäť zamilovaná. Zatiaľ čo filmoví priaznivci filmu Zrodila sa hviezda dúfali, že jej vyvoleným sa stane Bradley Cooper, Lady Gaga žila úplne iným životom. Už pri novoročnom bozku ju však médiá načapali s neznámym mužom. Umelkyňa sa tak jeho identitu rozhodla odhaliť.

Na svojej sociálnej sieti zverejnila fotografiu z Miami, na ktorej sedí v náručí šarmantného muža. ,,V Miami sme sa nesmierne bavili,'' napísala k svojmu postu, z ktorého nepochybne vyžaruje šťastie a spokojnosť. Jej priateľom je podnikateľ a filantrop Michael Polansky, ktorý bol spoluzakladateľom Parker Institute for Cancer Immunotherapy, centra, ktoré sa snaží urýchliť vývoj imunoterapie a podporiť tak liečbu rôznych typov rakoviny.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

We had so much fun in Miami. Love to all my little monsters and fans, you’re the best! ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Lady Gaga (@ladygaga),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk