Adela Vinczeová
Zdroj: TASR

Vyčítali jej, prečo nepodstúpi korekciu nosa. Adela Vinczeová otvorene o plastických operáciách

redakcia EVITA 03.02.2020, 09:00 Celebrity
Naša najlepšia moderátorka sa netají tým, že neplánuje podstúpiť žiadnu plastickú operáciu.

Už od momentu, kedy prvýkrát vtedy ešte Adela Banášová vstúpila do sveta šoubiznisu ako moderátorka, sa okolo nej začali šíriť dohady. Mnoho ľudí jej dokonca odporúčalo, aby podstúpila korekciu nosa. Napriek tomu, že Adela sa na televíznych obrazovkách pohybuje už nejaký ten rok, nič také nikdy nepodstúpila.

Zdá sa, že ani niečo také neplánuje. Aj keď v minulosti nosila denný strojček na vyrovnanie zubov, toto sa dá sotva považovať za estetický zákrok. Na plastické operácie má totiž vlastný názor. Podľa posledného rozhovoru, ktorý poskytla, uviedla, že od života máme akýsi kredit, v ktorom je aj zahrnutý vzhľad. 

„Len čo chcem niečo navyše, tak si musím od života ,požičať. No a život si pýta splátky. Vo forme chorobnej neschopnosti prijať sa, aká som, s následnými depresiami,“ uviedla v rozhovore.Pre známu moderátorku je tak prvoradé aby sa prijala taká, aká je. Nikto totiž nie je dokonalý.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Oddychujeme si ? #sleep #oddychujeme #zima #čaj #doma

Príspevok, ktorý zdieľa Adela Vinczeová (Banašová) (@adelavinczeova),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.