Meghan Markle
Zdroj: shutterstock.com

Vypočítavosť kvôli sláve? Meghan Markle už stihla podpísať zmluvu s filmovým štúdiom

redakcia EVITA 15.01.2020, 11:00 Celebrity
Ešte poriadne ani z kráľovskej rodiny neodišla a už podpísala pracovnú zmluvu v Hollywoode.

Meghan Markle bola ešte pred vstupom do kráľovskej rodiny priemernou herečkou. Ako dokazujú viaceré výpovede, manželka princa Harryho sa stále snažila preraziť v šoubiznise. Okrem toho, že účinkovala dokonca v komparzoch, kde v televíznych reláciách sexi nahodená podávala výherné čísla a rekvizity moderátorovi, stretávala sa s bulvárnymi novinármi, ktorých žiadala, aby o nej písali.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

? Wishing a very happy and sweet birthday to Priyanka Chopra, one of Meghan's close and best friend!? ? Interesting facts about Priyanka: Meghan and Priyanka are very close friends. Priyanka said in an interview that she and Meghan mFun facts about Priyanka at the annual ELLE Women in Televison dinner in 2016 ??? In August 2016, Meghan and Priyanka with Markus Anderson went to New York ? during the time Harty & Meghan were dating!? Priyanka Chopra was crowned ? Miss World ? at the age of 19 when she represented India!? In September 2016, Meghan and Priyanka went to watch " Hamilton " ? in NYC ? and the last summer, Harry & Meghan watched it again with Harry!? Priyanka was at Meghan's wedding back in 2018 and Priyanka is married to Nick Jonas! ??? Love the fact that Priyanka is such a supportive friend to Meghan and when Meghan announced her engagement with Harry, Priyanka posted a picture with Harry & Meghan and she wore:" Congratulations to my girl Meghan Markle and Prince Harry!!! I'm so happy for you Meg! You deserve the best always...keep smiling with that infectious smile! Xoxo ??❤?" very sweet and nice from Priyanka! What Priyanka said about Meghan in an interview: " But more than anything else, Meghan is an important influencer in a world that needs strong public figures to respect and to look up. People the world can be inspired by. Meghan, standing shoulder to shoulder to Harry, will be a princess ?for people. Love always, my friend. Live happily ever after" ?

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan The Duchess of Sussex (@meghantheduchessof),

Po tom, čo sa však stala súčasťou kráľovskej rodiny, sa to na herečku zosypalo. Jej minulosť ju totiž začala dobiehať a postupne upozorňovala na to, že to, čo teraz kritizuje, sama kedysi veľmi chcela. Na premiére filmu Leví kráľ od spoločnosti Disney sa mala viacerým celebritám posťažovať aký náročný život má v kráľovskej rodine.

Po skončení filmu si mal princ Harry odchytiť riaditeľa spoločnosti a povedať mu, že Meghan má vážny záujem dabovať ďalší animovaný film z ich produkcie. Dnes má už bývalá herečka so štúdiom Disney podpísanú pracovnú zmluvu, a tak nemožno pochybovať o tom, že sa k svojej kariére herečky opäť pomaly vracia. Nezabudla však ani na charitu, ktorej sa chce venovať aj naďalej. Jej prvý honorár pôjde organizácii, ktorá ochraňuje slony pred pytliakmi.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk