Zdroj: shutterstock

Vyrastá bez svojho otca. Tom Cruise dal prednosť sekte pred vlastnou dcérkou

redakcia EVITA 14.01.2020, 11:00 Celebrity
Tom Cruise síce patrí k populárnym hercom, no nad jeho životnými presvedčeniami krútia hlavou aj jeho najbližší. Medzi nimi aj 13-ročná dcérka Suri, ktorá na svojho otca musí zabudnúť kvôli sekte.

Populárny americký herec sa k scientológom pridal ešte dávno pred narodením jeho jedinej biologickej dcérky Suri. Na vstup do sekty zlákal aj jej matku, herečku Kate Holmes, s ktorou bol ženatý dlhých 6 rokov. O to bolestivejší bol rozchod, v ktorom herečka priznala, že život s Tomom pripomínal život s fanatikom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

So sweet ? #tomcruise #suricruise #katieholmes #missionimpossible #missionimpossiblefallout #themummy #penelopecruz #nicolekidman #topgunmaverick #topgun

Príspevok, ktorý zdieľa Jenny Carius (@nacht_engel84),

Zdá sa, že od pravdy nebola ďaleko. Po tom, ako po rozvode jasne odmietla zasvätiť len 6-ročnú dcérku do tajov podivného vyznania, s nimi herec prerušil akýkoľvek kontakt. Dnes sa už s 13-ročnou Suri vôbec nestýka, nakoľko sa odmietla pridať k jeho sekte. Na výchovu dievčatka je tak Kate Holmes sama.

Výchovu však zvláda bravúrne, aj keď otca svojej dcérke nemôže nahradiť. Z rozkošného dievčatka je dnes usmievavá slečna, ktorá sa na svojho otca našťastie podobá len výzorom. Už teraz však možno povedať, že jedného dňa z nej vyrastie krásna žena.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

?????? Happy Birthday to the Best mom in the world!!! ❤️?? #HBD #happybirthday #katieholmes #suricruise

Príspevok, ktorý zdieľa Suri Cruise Holmes ? (@suricruiseofficial_),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk