Zdroj: Wikimedia

Vyzerala ako anjel. Fotky z posledného fotenia princeznej Diany pred smrťou

redakcia EVITA 10.01.2020, 11:00 Celebrity
Princezná Diana sa nechala nafotiť do známeho magazínu Vanity Fair len pár pred tragédiou.

Diana Spencer si získala srdcia ľudí z celého sveta už hneď po tom, ako vstúpila do kráľovskej rodiny. Jej popularita neklesla ani vtedy, keď sa na verejnosť dostali jej nezhody v manželstve s princom Charlesom - práve naopak. Pre svet sa stala synonymom dobra a ľudia začali pohŕdať kráľovskou rodinou kvôli tomu, že nástupca na trón Diane ubližoval.

Ďalším dôkazom bolo aj to, že Diana po rozvode nestratila priazeň médií, práve naopak. Tie ju zbožňovali a nenechali si ujsť žiadnu príležitosť, kde by sa mohla charizmatická Diana objaviť. Princezná súhlasila s rozhovorom pre známy magazín Vanity Fair a len krátko predtým, než ju postihla nečakaná smrť, nafotila s fotografom Mariom Testinom azda jej najznámejšie fotografie. 

,,Fotenie princeznej Diany v roku 1997 bol jeden z nezabudnuteľných momentov mojej kariéry,'' zaspomínal si známy umelec. V momente, keď fotografie zhotovoval ešte netušil, že bude posledným fotografom, ktorý bude mať šancu Dianu zvečniť. Vystihol ju však dokonalo.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk