Zdroj: Wikimedia

Manželka Karla Gotta (†80) prekvapila jeho fanúšikov. Dočkajú sa krásnej spomienky

redakcia EVITA 08.01.2020, 19:00 Celebrity
Vdova po maestrovi sa odhodlala na krok, o ktorom sa dlho pošuškávalo a na ktorý musela nepochybne zbierať veľa síl.

Už po smrti maestra Gotta sa fanúšikovia dožadovali spomienkového koncertu, na ktorom by si mnohonásobného českého zlatého slávika mohli uctiť. Podľa doterajších zverejnených informácií sa okrem oficiálnej rozlúčky nič také nekonalo. Zdá sa však, že tohto roku sa toho len predsa všetci dočkáme.

Podľa medializovaných informácií si totiž vdova po Karlovi Gottovi, Ivana Gottová, rezervovala pražskú O2 arénu. Povráva sa, že účasť na spomienkovej udalosti potvrdilo dokonca niekoľko známych českých osobností, ktoré si na božského Káju zaspomínajú interpretovaním jeho najznámejších hitov.

Udalosť, ktorá sa pravdepodobne stane jednou z najdôležitejších na hudobnej scéne tohto roku v Česku aj na Slovensku, by sa mala odohrať 15.decembra. Informácie o dostupnosti lístkov a o programe však zatiaľ nie sú známe. Táto informácia však nepochybne potešila každého jedného fanúšika nenahraditeľného Karla Gotta. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk