Zdroj: shutterstock

Neter princeznej Diany sa bude vydávať. Za muža si berie o 30 rokov staršieho milionára

redakcia EVITA 07.01.2020, 11:00 Celebrity
Dcéra brata princeznej Diany, ktorá sa na svoju tetu mimoriadne podobá, bude mať onedlho svadbu.

Kitty Spencer, neter nebohej princeznej Diany, už dlhé roky púta svojou krásou a podobou so slávnou tetou. Vo svete šoubiznisu sa pohybuje už nejaký ten čas a to aj napriek tomu, že sa so svojimi kráľovskými bratrancami príliš nestýka. Kitty je totiž známou britskou modelkou, ktorá sa objavila na titulkách viacerých módnych magazínov.

Tentokrát však krásna modelka upútala najmä bulvár. Už o niekoľko týždňov by sa totiž mala vydať za svojho snúbenca, milionára Michaela Lewisa. Ten má však, narozdiel od 29-ročnej Kitty, už niečo za sebou - Michael má 61 rokov, je rozvedený a má tri deti. Podľa všetkého to však neteri princeznej neprekáža.

Zdroj z blízkeho okolia prezradil, že modelka je mimoriadne spokojná. Dvojica sa spoznala v Kapskom meste, kde žije modelkina mama po tom, ako sa rozviedla s bratom Diany. ,,Michael je milovaný celou jej rodinou. Napriek tomu, že je taký bohatý, je skromný a rezervovaný,'' prezradil pre britské média zdroj.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk