Zdroj: Internet Movie Database

Osud postav z Mrázika: Z Marfy žiadaná herečka, z Nastenky starenka, na ktorú sa všetci vykašľali

redakcia EVITA 01.01.2020, 12:00 Celebrity
Ani počas tohto sviatočného obdobia nesmela chýbať obľúbená rozprávka Mrázik. Pozrite sa, ako však hlavné hrdinky žijú v skutočnosti.

Nastenka - Natalya Sedykh

Krásna herečka, ktorá sa navždy zapísala do pamäte verejnosti ako Nastenka, prežila v skutočnosti úplne iný život. Po tom, ako vo svojich 14-tich rokoch natočila svoj ikonický film, sa síce zamerala na hereckú kariéru, no žiadnu výraznejšiu rolu už nedostala. Jej manžel jej bol navyše neverný a údajne jej mal dokonca ubližovať. Ich jediný spoločný syn sa po rozvode svojich rodičov rozhodol bývať pri svojom otcovi, a tak Natalya ostala do dnešného dňa sama.

Zdroj: Wikimedia

Marfia - Inna Čurikovova

Predstaviteľka Marfuše je do dnešného dňa uznávanou herečkou v moskovskom divadle. Úloha v Mrázikovi ju síce vykreslila v zlom svetle, no práve to jej pomohlo rozbehnúť kariéru.Narozdiel od Natalye, ktorá stvárnila Nastenku, sa Inna šťastne vydala a jej manželstvo drží do dnešného dňa. Spolu so svojím manželom, režisérom Glebon Panfinom, vychovala dve deti. 

Zdroj: Wikimedia

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk