Zdroj: Wikimedia

Pred 30-timi rokmi sa stala Miss. Ivana Christová sa na pódiu však takmer od žiaľu rozplakala

redakcia EVITA 18.11.2019, 06:00 Celebrity
Už je to 30 rokov od momentu, keď krásnu Ivanu Christovú zvolili za Miss Československa.

Krásna Ivana sa súťaže Miss Československo zúčastnila ako plaché 19-ročné dievča. Prešovčanku na veľkú súťaž chystala celá rodina, ktorá ju aj podporovala. Nepochybne sa tak tešili, keď ju vyhlásili za víťazku. Šťastie však prebilo aj nepochopenie, ktoré spôsobilo pískajúce publikum. 

Ivana sa totiž väčšine Čechom nepozdávala. Po 30-tich rokoch si misska pamätá na emócie, ktoré v daný moment cítila. ,,Emócie sa prelínali. Na jednej strane som si uvedomovala, že som víťazka, no to piskanie bolo zdrvujúce. Aby som sa nerozplakala, hrýzla som si takmer do krvi ďasná. Tá bolesť bola silná, ale udržala som aj vďaka tomu emócie na uzde,'' prezradila Ivana v jednom z rozhovorov.

Podľa jej slov chceli diváci viac vidieť ako víťazku nejakú blondínu. Žiadnu zo súťažiacich totiž nemohli vidieť zreteľne, no blondíny boli podľa jej slov stále výraznejšie. Dnes sa už Ivana na túto spomienku nepozerá tak, ako kedysi. Vidí, že ju posilnila a dodala jej do života odvahu. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ivana Christova (@christova.ivana),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk