Zdroj: shutterstock

Daniela Peštová o tom, ako si uchovať krásu: Tento trik sa jej osvedčil viac, než rôzne krémy

22.10.2019, 08:00 Celebrity
Česká modelka Daniela Peštová predvázala pre Victoriu Secret a za svoju kariéru sa objavila na stránkach tých najznámejších svetových magazínov. Ako je však možné, že vyzerá stále tak skvelo?

Aj keď mala Daniela v pláne ísť študovať na vysokú školu, výhra v modelingovej súťaži rozhodla inak. O pár mesiacov po nej sa totiž presťahovala do Paríža, kde sa jej kariéra začala takmer okamžite. Krásna Češka tak toto rozhodnutie nemôže ľutovať. Okrem toho, že sa jej ako prvej Češke podarilo predvádzať pre Victoriu Secret, objavila sa na titulkách Vogue, Sports Illustrated či iných známych magazínov. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#redlips Are you a fan??Jste fanoušci výrazných rtěnek? . . . . ? @lukaskimlicka #makeup @hristinageorgievska #hair @ninakrajco #tbt

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova),

Modelka ma síce dnes už 49 rokov, no na svoj vek vyzerá naozaj úžasne. Ak by ste si mysleli, že za to môžu rôzne omladzovacie procedúry, ste na omyle. Daniela síce starne s noblesou, no nezabúda na základnú vec, na ktorú by ste nemali ani vy - na pravidelný spánok. 

,,Keď cestujem pomedzi časové pásma a samozrejme ma neobchádza jetlag, vidím to na svojej pokožke. Môžem teda povedať, že dopriať si dostatok spánku je účinné tak, ako rôzne omladzovacie krémy,'' prezradila v jednom z rozhovorov pre americký magazín. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk