Zdroj: shutterstock

Daniela Nízlová už vie, ako sa bude volať jej bábätko. Dievčatko bude niesť krásne slovenské meno

redakcia EVITA 18.10.2019, 05:00 Celebrity
Slovenská speváčka sa už o necelé tri mesiace stane prvýkrát maminou.

Daniela Nízlová spolu so svojím priateľom Stanislavom Lobotkom spočiatku tehotenstvo tajili. Užívali si nádherný čas, ktorý dvojica trávila striedavo na Slovensku a v Španielsku, kde slovenský futbalista pôsobí vo futbalovej lige. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

A mame tu jesen??? @stanleylobotka37 ?

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Pohlavie bábätka odhalila Twiinska len nedávno. ,,Už ju čaká v postieľke,'' napísala ku fotografii, na ktorej sa nachádzal obrovský plyšový maco v detskej izbičke. Tá sa už pre malú princeznú, ktorá by sa mala narodiť v januári, pripravuje. Zatiaľ však len v Španielsku. Kráska sa totiž rozhodla bábätko porodiť tam. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

1+1=3 ?‍?‍???❤️ @stanleylobotka37

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Už krátko predtým ju však príde podporiť aj jej rodina a najmä sestra dvojička, ktorá chce byť aj pri pôrode. Daniela, ktorá len nedávno vyhlásila, že si dáva pauzu od spevu kvôli nastávajúcim materským povinnostiam, má už pre pre bábätko vymyslené aj meno - Linda. Toto meno je nielenže populárne na Slovensku, ale aj v španielsky hovoriacich krajinách, kde znamená - pekná. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.