Princess Diana
Zdroj: shutterstock.com

Krátko pred smrťou sa jej črtalo vypuklé bruško. Zomrela Diana spolu s nenarodeným bábätkom?

redakcia EVITA 12.10.2019, 15:00 Celebrity
Na jedných z posledných fotografií princeznej Diany je vidieť rastúce bruško.

Lady Diana bola celý život známa svojou štíhlou postavou. Ako odhalila už na sklonku svojho života, nie stále však za tým bola dobrá genetika. Princezná totiž trpela striedavo anorexiou a bulímiou, najmä vďaka svojmu vtedajšiemu manželovi princovi Charlesovi. Nikdy totiž nemala pocit, že by pre neho bola dostatočne dobrá.

 

O Dianiných problémoch sa po jej smrti rozhovorili aj jej najbližší priatelia. Tí niekoľkokrát naznačili aj to, že bola princezná pred svojou smrťou v očakávaní. Spolu so svojím moslimským priateľom Dodim sa totiž plánovali pred tragickou nehodou zobrať. 

Posledné fotografie z rodinnej dovolenky, ktorú absolvovala s princom Williamom, tieto fámy potvrdzujú. Diana má na nich totiž guľaté, vypuklé bruško, pričom je známe, že sa celý život udržiavala v tej najlepšej forme. Pribrala zároveň len do bruška. To, či však bola naozaj tehotná, sa už dnes nedozvieme.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.