Zdroj: Wikimedia

Hovorkyňa Karla Gotta porodila len pár dní po jeho smrti. Pozrite sa, ako krásne si legendu uctila

redakcia EVITA 10.10.2019, 07:00 Celebrity
Aneta Stolzová pracovala pre maestra 4 roky, no uctila si ho obrovským gestom.

Maestrova hovorkyňa Aneta trávila s rodinou Gottových toľko času, až do nej dokonalo zapadla. Sprevádzala ich nielen na spoločenských udalostiach, ale veľakrát bola súčasťou aj súkromného života. Smrť Karla znášala nepochybne o čosi ťažšie aj kvôli tomu, že v tom čase jej pod srdcom rástol nový život. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vyrážíme do Zlína. Není nad lepší oslavu narozenin ????. #zlinfilmfestival #dreamteam #bestfriends #karelgott

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Stolzova (@aneta.stolzova),

Len pár dní po tom, ako mnohonásobný český slávik opustil tento svet, Aneta porodila zdravé dievčatko. Maličká princezná sa na svet vypýtala v utorok - presne týždeň po smrti Karla Gotta. Ako informujú viaceré české média, hovorkyňa sa rozhodla maestrovi vzdať česť naozaj krásnym gestom. Dievčatko totiž pomenovala po svojom zosnulom šéfovi a najmä priateľovi. 

Amálka Karla Stolzová bola vytúženým dieťatkom. Tešili sa na ňu aj samotní Gottovci, ktorí sa s guľatým bruškom hovorkyne radi fotili. Príchod bábätka očakávali netrpezlivo s ňou najmä preto, že Anetu v minulosti už jedna tragédia postihla. Jej dcérka Natálka totiž podľahla zákernej chorobe. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

A jdeme slavit ???? @officialkarelgott @zurivyales @ivanagottova #birthdaytime #friendswithlove

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Stolzova (@aneta.stolzova),

Aj keď sa maestro nedožil toho, aby mohol malú Amálku zobrať na ruky, nepochybne by sa z nej tešil. A určite o čosi viac ak by vedel, že dostala meno po ňom...

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk