Jennifer Lopez
Zdroj: shutterstock.com

Bola preňho vysnívanou ženou už v mladosti. Zo spomienky snúbenca Jennifer Lopez sa roztopíte

redakcia EVITA 08.10.2019, 11:00 Celebrity
Po krásnom videu, ktorý bývalý športovec zverejnil na sociálnej sieti, začnete veriť na osudovú lásku.

Len čo sa krásna speváčka a bývalý bejzbalový hráč zasnúbili, na oboch sa zvalila vlna kritiky. Viacerí neprajníci dokonca rozšírili informácie o tom, že je Alex Rodriguez božskej Jennifer neverný. Milenkou mala byť jeho exmanželka, s ktorou má športovec dve deti. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

So great celebrating with family and close friends last night. ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Alex Rodriguez (@arod),

Dvojica však nakoniec všetko ustála a dnes spolu tvoria jeden z najkrajších párov vo svetovom šoubiznise. Obidvaja tiež dobre vychádzajú s bývalými partnermi, a tak si navzájom dôverujú. Ďalším pekným gestom je, že nešetria ani chválou na toho druhého - a okrem toho, že sa zahŕňajú láskou v súkromí, nerobí im problém ukázať ju aj na verejnosti. 

O tom, že city o šesť rokov mladšieho športovca nie sú len prázdne slová, svedčí video, ktoré zverejnil jeden z amerických magazínov. V rozhovore, ktorý s mladým Alexom robili pred viac ako 20-timi rokmi sa ho opýtali na osobu, s ktorou by si videl predstaviť dokonalé rande. On bez váhania odpovedal: ,,Jennifer Lopez.'' Milú spomienku zdieľal Alex aj na svojom profile, na čo mu Jennifer odpísala, že ho miluje. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I just had a feeling ? @kevinmillar15 @crose127 @jlo #repost @mlbnetwork @arod always knew, @jlo #IntentionalTalk

Príspevok, ktorý zdieľa Alex Rodriguez (@arod),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk