Zdroj: shutterstock

Princ William zobral svojho synčeka na futbalový zápas. Pozrite, ako sa George tešil!

redakcia EVITA 06.10.2019, 16:30 Celebrity
Malý princ sa z gólu radoval ako správny futbalový fanúšik.

O princovi Williamovi je známe, že je obrovským fanúšikom futbalového tímu Aston Villy. Práve ten hral včera zápas proti Norwich City, ktorý si vojvoda z Cambridgu nemohol nechať ujsť. Tentokrát však na športové podujatie zobral aj svoju manželku Kate, staršieho syna Georgea a dcérku Charlotte. 

Zdá sa, že nadšenie pre šport a konkrétne tento futbalový tím, zdedil aj princ George. Z víťazstva tímu sa tešil totiž najviac, ako vedel. Dokazuje to aj rozkošné video, v ktorom sa radoval z gólu. Napriek tomu, že má George len 6 rokov eufóriu hry prežíval ako dlhoročný fanúšik. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

⚽?The Cambridge family, including George and Charlotte, today attended the football (soccer) Premier League match between Aston Villa and Norwich City at their local stadium on Carrow Road which is home to opposing team Norwich City. Prince Louis did not attend the match ⚽ George clearly loves Aston Villa just like his dad!! The team won to a score of 5-1 today! ?⚽ Such a cutie George is!! ?? #astonvilla#princegeorge#thecambridges #cambridge #cambridges #katemiddleton #princesscharlotte #norwichcityfc #premierleague #unitedkingdom #footballmatch #soccergame #goals #familygoals #duchessofcambridge #amemeisborn #meme #theuk #soccer #londonengland #britishroyals #theroyals #britishroyalfamily

Príspevok, ktorý zdieľa ??????? ?? ℭ???????? (@katemiddletonvideos),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Father and son.?‍? #dukeofcambridge #duchessofcambridge #princegeorge #princesscharlotte #princelouis #kensingtonpalace #fanpage

Príspevok, ktorý zdieľa The Cambridges (@thecambridgeroyal),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk