Zdroj: archív S hudbou vesmírnou

Krásna herečka Dominika Moravková žiari. Stane sa dvojnásobnou mamičkou

redakcia EVITA 07.09.2019, 12:00 Celebrity
Radostnú správu oznámila herečka, ktorá je známa zo seriálu Divoké kine či z filmu Špina, prostredníctvom Instagramu.

Jedna z našich najkrajších herečiek je už mamou maličkej Amálky. K nej by už však o pár mesiacov mal pribudnúť ďalší súrodenec. Dominika to sama prezradila na svojom instagrame pri fotografii, z ktorej srší nesmierna radosť. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

,,Ak ste nevideli úsmev Boha, pozrite sa do tváre vášho dieťaťa, nájdete tam veľa z Božej lásky." ❤️@antoinko #morafkofci #mojdomisvet #laska

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika (@dominika.moravkova),

,,Áno,tak sa teším.Rastie mi pod srdiečkom ďalšia láska. Teším sa,že môžem pokračovať vo všetkom čo ma baví, že je všetko v poriadku,'' napísala k fotkám, na ktorých je už vidieť, ako sa jej guľatí bruško. Krásne tajomstvo si však chcela udržať nejaký čas len pre tých najbližších. Keďže však zvládla prvý trimester bez problémov, odhodlala sa podeliť o veľkú radosť aj so svojimi fanúšikmi. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Krásna pokojná práca. Toto je len malá ukážka. Nové číslo @rikiki_magazine už v predaji. @rikiki_magazine ĎAKUJEM!?

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika (@dominika.moravkova),

Oproti predošlému tehotenstvu tak urobila výnimku. Malú Amálku totiž nosila pod srdcom bez toho, aby o tom čosi média vôbec tušili. Tentokrát by však Dominika chcela svojimi tipmi pomáhať iným tehotným ženám

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk