Zdroj: shutterstock

Nevera neobišla ani ju. Božská Beyoncé si tiež zažila, aké je to byť podvedenou ženou

redakcia EVITA 05.09.2019, 09:00 Celebrity
Americká speváčka síce manželovi neveru odpustila, no ich manželstvo si prešlo ťažkou skúškou.

Producent Jay-Z bol v šoubiznisovom svete stále považovaný za záletníka. To sa malo zmeniť po tom, ako spoznal popovú divu Beyoncé, s ktorou sa rozhodol usadiť. Zdá sa však, že svoju povestnú povahu nezaprel. Už po tom, ako mu speváčka porodila prvorodenú dcérku, ju totiž podviedol. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Beyoncé (@beyonce),

So šokujúcou informáciou sa podelila speváčka prostredníctvom jednej zo svojich piesní. V nej opisovala, ako ju jej manžel podviedol s údajnou Becky, ktorej identitu nikdy neprezradila. V dojemnom songu opisovala, aké ťažké bolo pre ňu vyrovnať sa s tým, že jej manžel zdrhol za inou. 

Neveru priznal aj samotný producent, ktorý prezradil, že dvojica navštevovala manželskú poradňu. To, čo spravil svojej manželke patrične oľutoval. ,,Najťažšie pre mňa pozerať sa do tváre ženy, ktorú tak veľmi milujem. Pochopil som, ako veľmi som jej ublížil,'' oľutoval svoju chybu producent. Zdá sa, že mu Beyoncé obrovský prešľap odpustila. Vychovávajú totiž spolu dvojičky a ich manželstvo sa zdá byť v poriadku. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Beyoncé (@beyonce),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Beyoncé (@beyonce),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk