Zdroj: shutterstock

Manželstvo plné lásky a humoru. Blake Lively a Ryan Reynolds sú hollywoodskym párom snov

redakcia EVITA 30.08.2019, 11:00 Celebrity
Manželia, ktorí sú spolu už 7 rokov, sú pre seba zároveň najlepšími priateľmi. Pozrite sa, ako si zo seba neraz vystrelili na sociálnych sieťach.

Krásna herečka sa vydala za známu hviezdu v roku 2012. Na rozdiel od iných hollywoodskych párov, ktoré sa rozchádzajú jedna radosť, dvojica žiari stále rovnako. Ich tajomstvom pre šťastný vzťah je okrem pochopenia a vzájomnej dôvery nepochybne aj humor, ktorým obidvaja nešetria. 

Pravidelne totiž na sociálnych sieťach uverejňujú humorné odkazy, na ktorých sa baví celý svet. Manželia, ktorí už spolu vychovávajú dve dievčatká a čakajú ďalšie bábätko, tak zdá sa majú rovnaký zmysel pre humor. Na narodeniny svojho manžela Blake zverejnila fotku svojho manžela Ryana, na ktorej je s hercom Ryanom Goslingom. Paradoxne svojho manžela orezala a napísala: ,,Všetko najlepšie bejby.''

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy Birthday, baby.

Príspevok, ktorý zdieľa Blake Lively (@blakelively),

Príležitosť vystreliť si na narodeniny zo svojej manželky si nenechal ujsť ani Ryan. ,,Všetko najlepšie,'' napísal stroho k výberu fotkám, na ktorých bola jeho manželka buď rozmazaná alebo jednoducho nepripravená fotiť sa. Pár mal však takýchto vtipných momentov viac, napríklad keď Blake pri spoločnej fotke napísala: ,,Ak je niečo na tejto fotke na čo som nesmierne hrdá, tak to je môj úžasný účes, ktorý som si spravila sama.''

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy Birthday, @blakelively.

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Reynolds (@vancityreynolds),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

If there’s one thing I’m infinitely proud of in this picture, it’s the incredible hair styling that I did on myself.

Príspevok, ktorý zdieľa Blake Lively (@blakelively),

Zdroj: twitter

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk