Zdroj: shutterstock

Po tajnej svadbe ďalšie krásne tajomstvo. Modelka Petra Nemcová čaká bábätko

redakcia EVITA 25.08.2019, 11:00 Celebrity
Krásna modelka sa aj s touto radostnou novinou podelila so svojimi fanúšikmi sama prostredníctvom sociálnej siete.

Len začiatkom mesiaca prekvapila Petra fotkami z krásnej netradičnej svadby na pláži, ktorá sa konala v spoločnosti len ich najbližších. Spolu s manželom Benom, ktorý pôsobí ako podnikateľ v Amerike, si svoj deň vychutnali v súkromí. 

Už pár týždňov po tajnom obrade sa Petra podelila s ďalšou radostnou správou - o pár mesiacov sa stane konečne mamou. Napriek bielym voľným šatám je vidieť, že sa bruško krásnej topmodelky už pomaly guľatí. K dvom psíkom, ktoré spolu dvojica opatruje, tak pribudne čochvíľa aj dieťatko. ,,Naša rodina sa rozrastá,'' napísala na sociálnu sieť k fotografii, na ktorej žiari šťastím. 

Petra má už 40 rokov, a tak si uvedomuje, že otehotnieť s prvým dieťaťom v takomto veku už nie je najľahšie. ,,Cítim sa tak vďačne, že nás vesmír požehnal týmto božským darom tak neuveriteľne rýchlo,'' vyjadrila vďačnosť a zároveň dodala, že jej manžel je už teraz tým najlepším otcom.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk