Zdroj: shutterstock

Ashton Kutcher si môže vydýchnuť. Vraha jeho milenky súd konečne poslal za mreže

redakcia EVITA 19.08.2019, 11:00 Celebrity
Ohavný čin, ktorý sa síce stal pred niekoľkými rokmi, hercom nepochybne otriasol. Aj keď mu uväznenie beštiálneho vraha život priateľky nevráti, nepochybne sa mu uľavilo.

Písal sa rok 2001 keď sa 23-ročný Ashton Kutcher chystal vyzdvihnúť svoju priateľku na rande. Ashley Ellerinová v tom čase bývala spolu so svojou kamarátkou v Kalifornii. Po tom, čo Ashton dorazil na miesto, nikdy neotváral dvere. Prišlo mu to divné, nakoľko sa len pred pár hodinami dohodli na tom, že sa stretnú.

Herec teda skúšal otvoriť, no bolo zamknuté. V dome však bolo rozsvietené svetlo, a tak sa nazrel cez okno do jednej z miestností. Záplava červenej farby na koberci mu evokovala červené víno. Až o pár hodín, keď do domu dorazila jej spolubývajúca sa dozvedel správu, ktorá ho položila. Jeho milovaná Ashley bola chladnokrvne zavraždená vrahom, ktorý si vyslúžil prezývku hollywoodsky rozparovač.

Podľa súdu, kde taktiež vypovedal samotný herec, Michael Gargiulo bodol Ashley 47 krát nožom. Ohavná vražda sa odohrala na chodbe pred kúpeľnou a 22-ročná dievčina podľa jeho slov nemala tú najmenšiu šancu prežiť. Michael sa k tejto a ďalšej vražde v Hollywoode síce nepriznal, no dôkazy ukazujú jasne proti nemu. Momentálne čaká na svoj rozsudok, verdikt je však jasný - vinný.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ashton Kutcher appears in 'Hollywood Ripper' trial 30 May 2019 US & Canada Ashton Kutcher testifies in a LA courtroom during the trial of an alleged serial killer US actor Ashton Kutcher testified in a LA courtroom that he called on a young woman's home for a date in 2001, not realising she lay dead inside. When the woman, Ashley Ellerin, did not answer the door, Mr Kutcher said he looked in her window and saw what he thought were wine stains on the floor. Mr Kutcher said in court on Wednesday he was "freaking out" when he learned that Ellerin, 22, had been murdered. Prosecutors allege Ellerin was slain by "Hollywood Ripper", Michael Gargiulo. Mr Gargiulo, 43, is charged in the killings of Ellerin and two others. On Wednesday, Mr Kutcher told the court he had spoken with Ellerin, a fashion design student, on the phone earlier in the day of her death to arrange a date, US media report. Kutcher urges end to child sexual abuse Kutcher and Kunis settle MailOnline case The actor, best known for his roles in the sitcoms That '70s Show and Two and a Half Men, said he arrived late at Ellerin's Hollywood home to pick her up. "I knocked on the door and there was no answer," Mr Kutcher said in court, according to AP News . "I knocked again, and once again, no answer. At this point I pretty well assumed she had left for the night, and that I was late, and she was upset." Read more ? https://www.bbc.co.uk/news/amp/world-us-canada-48465551 #astonkutcher #to #today #news #newspaper #bbc #la #court #courtroom #killer #serialkiller #us #ashleyellerin #gargiulo #sexualabuse #justice

Príspevok, ktorý zdieľa inews (@inewsshare),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk