Zdroj: shutterstock

Kedysi bola krásna, snaha vyzerať mladšie ju však zohavila. Ako vyzerala Donatella Versace bez plastík?

redakcia EVITA 14.08.2019, 11:00 Celebrity
64-ročná módna návrhárka, ktorá stojí za jednou z najznámejších značiek sveta, odmieta starnúť prirodzene.

Sestra zakladateľa značky Versace do rodinného biznisu nahliadla už ako čerstvá absolventka vysokej školy. Spočiatku sa však chcela venovať len PR manažérstvu, zmena nastala keď sa stala múzou svojho brata a neskôr od neho dostala do daru kolekciu Versus, ktorú si mohla prispôsobiť podľa svojich predstáv. 

Po smrti Gianniho sa práve Donatella stala ústrednou postavou talianskeho impéria Versace a to aj napriek tomu, že jej nepatrí 100 percentný podiel. Napriek tomu, že sa najmä vďaka jej šikovnosti značka dostala z dlhov a začala prosperovať okrem Európy aj po celom svete, Donatella sa cítila mizerne a experimentovala s drogami. So smrťou svojho milovaného brata, ktorého zavraždili, sa dlhé roky nevedela vyrovnať. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#gianniversace #donatellaversace #versace #fashiondesigner

Príspevok, ktorý zdieľa VERSACE (@gianniversace_tribute),

Jeden z jej marketingových ťahov bolo obsadzovanie slávnych osobností. V kampani Versace by ste tváre neznámych, či začínajúcich modeliek, hľadali márne. Donatella stavia na krásu a luxus. Možno práve to ju s pribúdajúcim vekom začalo deprimovať. Starnutia sa totiž začala báť a pri náznakoch prvých vrások siahla po botoxe a rôznych výplniach. Tie z nej však urobili presný opak toho, ako kedysi chcela vyzerať. 

Zdroj: shutterstock

​Napriek svojmu výzoru sa však do dnešného dňa objavuje v rôznych kampaniach a vzhliadajú k nej modelky z celého sveta. Kto vie, či je však samotná Donatella spokojná sama so sebou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#katemoss #youngdonatella

Príspevok, ktorý zdieľa RiccardoNYC (@riccardonyork),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Donatella #versace #versus #blonde #newbook #donatellaversace #youngdonatella #beautiful #natural

Príspevok, ktorý zdieľa 〰〰〰 Jen 〰〰〰 (@world_of_nasty),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk