Zdroj: shutterstock

Céline Dion a jej boj s anorexiou. Zo speváčky je už len kosť a koža, ťažkú hlavu si z toho však nerobí

redakcia EVITA 31.07.2019, 11:00 Celebrity
Jedna z najznámejších speváčok sveta sa doslova stráca pred očami. Dôvodom by mala byť práve anorexia.

Po smrti manžela, ktorý bol od nej o 26 rokov starší, sa Céline musela vyrovnať s trpkým osudom. Napriek vekovému rozdielu ju totiž smrť jej milovaného zasiahla. ,,Milovala som ho celým srdcom. Nikto sa ku mne nikdy nesprával tak milo, ako on,'' zaspomínala si na Reného, ktorý kedysi pôsobil ako manažér talentov. Práve tak sa spoznal aj s Céline, a tak netvoril len súčasť jej súkromného, ale aj pracovného života.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Today January 14th Has Been 3 Years Since Rene Left Us. ?❤️ My dear Celine, I know this is a horrible day for you, Celine and your sons. Please know that the hearts of many in the world, today, are mourning your loss. I even cant imagine how heartbroken and sad you must feel, especially today, but even though I don’t know you personally, I admire you so much, you are such a sweetheart and strong lady, one can’t find such lady around every corner. My thoughts are with you and I do believe Rene is looking down and watching over you and the boys. Your love will live on together forever and ever and one day you will be together again. Celine: I love. I love. I love him. I'm still in love with him. And I have the love of my children. I have the love of my fans. I love the people that I work with. So my life is not empty of love. And I go to bed with him. And I come on stage with him. And so I'm still married to him." Through my life, I only had highs from my husband, who sat out here night after night. People thought that I was looking at him, actually, but I didn't need to, because every time I close my eyes I felt René onstage with me whether he was seated in his seat right there, in the balcony, backstage, or at home with the kids. He's always been on stage with me. And nothing will ever change that. CNN interview November 2018 Celine said again and I quote (i am in love i have my husband”) Rene is always on her mind hes the only man shes ever made love with and all her love is still for him. Some days are better then others some days emotion takes over and some days are full of laugher and joy. But their isn’t a day that goes by where she doesnt think or talk about Rene and she sees him through the eyes of her children everyday so Rene will always be alive. Together Forever You And Rene Will Always Be One Nothing Will Ever Change That Je t’aime ? #celinedion #reneangelil #celineandrene #reneandceline #riprene #wemissyou #jetaime #lv #celinerenelv #gonebutneverforgotten #loveyou #tears #celinereneforever

Príspevok, ktorý zdieľa Tianna Roberto (@tricey3115),

​Dnes má speváčka 51 rokov, ktorej by jej netipoval veru nikto. Za jej zostarnutý vzhľad môže najmä jej váha, ktorá sa za posledné dva roky rapídne znížila. Speváčka je podľa viacerých odborníkov vo vážnom ohrození a je len otázkou ako dlho v takomto stave vydrží. Samotná Céline si z toho však zdá sa ťažkú hlavu nerobí. ,,Som príliš chudá? Viete ale, že som aj milá? Áno, je to pravda, že som trochu chudšia, všetko je však v poriadku, nič sa nedeje,'' odpovedala fanúšikom na Instagrame. 

Zdroj: instagram

Tých však veľmi nepresvedčila. Zábery, ktoré sa objavujú každý deň dokazujú, že váha známej celebrity klesá každým dňom. ,,Robím to pre seba, chcela som schudnúť. Chcem sa cítiť dobre, sviežo, fit a sexi. Chcem robiť všetko, čo si zmyslím,'' vyjadrila sa v jednom z rozhovor na margo jej váhy. Ostáva len dúfať, že sa Céline dá čo najskôr do poriadku. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk