tv show friends
Zdroj: shutterstock.com

Seriál Priatelia onedlho oslávi 25.výročie a neuveríte, čo si producenti pre fanúšikov pripravili!

redakcia EVITA 30.07.2019, 09:00 Celebrity
Milujete seriál Priatelia a patríte medzi fanúšikov, ktorí vedia odrecitovať každú repliku? Zo správy, ktorá prišla zo samotného Hollywoodu sa tak určite potešíte.

Filmové štúdio Warnes Brothers, ktoré má na svedomí legendárny seriál, prišlo opäť so skvelou novinkou. Zatiaľ čo na 20.výročie seriálu otvorili repliku ikonickej kaviarne Central Perk, v najbližších dňoch chystajú čosi väčšie. New York sa tak v septembri nepochybne zaplní fanúšikmi zo všetkých kútov sveta.

Už 2.augusta sa spúšťa predaj lístkov na mini festival, v ktorom môžete navštíviť apartmány všetkých filmových postáv, legendárnu kaviareň, ale aj prezrieť všetky rekvizity. Fanúšici by však mali byť na pozore, lístky sú totiž obmedzené. 

Veľkým lákadlom sú aj samotní herci, ktorí by sa na otvorení mali objaviť. Stretnúť sa s nimi by tak bola jedinečná príležitosť, ktorú by rozhodne nikto nechcel premrhať.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk