Lady Gaga Alexandra McQueen Oscar

Bradley Cooper je muž snov. Z toho, čo spravil pre Lady Gagu, budete rozhodne namäkko

redakcia EVITA 24.07.2019, 09:00 Celebrity
Zdá sa, že film Zrodila sa hviezda, zrodil medzi Lady Gagou a Bradleym Cooperom puto, ktoré sa nedá poprieť.

Len pred niekoľkými týždňami oznámil charizmatický herec rozchod s topmodelkou Irinou Shayk, s ktorou má dvojročnú dcérku Leu. Podľa fanúšikov za to mohla práve speváčka Lady Gaga, ktorá si v Cooperovom filme zahrala hlavnú rolu. Medzi hviezdami to však údajne neiskrilo len na filmovom plátne, ale aj v súkromí. Čerešničkou na torte bol romantický duet ich spoločnej piesne Shallow, ktorú odspievali na tohtoročných Oscaroch.

O tom, že dvojica má k sebe blízko, svedčia nielen ich pohľady, ale aj milé gestá. Práve jedno, veľmi výnimočné, má na svedomí hviezda filmu Vo štvorici po opici. ,,Pamätám si, keď sme mali ísť na konferenciu k filmu. Bradley ma čakal na schodoch, v rukách držal odličovaciu servítku,'' prezradila Lady Gaga pre americký magazín. ,,Prešiel mi s ňou rukou po tvári a povedal, že nechce na mne vidieť makeup,'' spomenula si na krásny moment speváčka. Herec jej tým dal nepochybne najavo, že jej prírodná krása je výraznejšia než šminky na jej tvári.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

they’re coming soon that’s all i can say. #bradga #ladygagabradleycooper #bradleycooperladygaga

Príspevok, ktorý zdieľa @ bradga.cooper,

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk