Zdroj: pexels

Priznanie missky Lucie Slaninkovej: V detstve som sa za to hanbila, dnes som z toho urobila svoju prednosť

redakcia EVITA 19.07.2019, 09:00 Celebrity
Ani tie krásne, úspešné ženy, ktoré vídame vždy dokonalo upravené, sa nenarodili so zdravým sebavedomím. Výnimkou nie je ani modelka a influencerka Lucia Slaninková.

Známa blondína sa prvýkrát do povedomia verejnosti dostala kvôli súťaži Miss Universe 2013. Tá jej otvorila nie len brány do slovenského šoubiznisu, ale aj do sveta modelingu, a tak sa Lucii ako modelke podarilo precestovať Mexiko. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#shooting #mexicocity #slanchi ?? ??? Prajem krásny víkend?☺️.. Have a nice weekend :)

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Slaninkova (@slanchita),

Dnes sa už síce misska venuje modelingu skôr pasívne, no svojím vzhľadom sa nepochybne stále radí medzi najkrajšie ženy na Slovensku. Svojich fanúšikov tak šokovala svojím malým priznaním na Instagrame. 

Na otázku fanúšičky, či sú jej pery pravé, neodpovedala len jednoduchým áno. Hoc je dnes krásna influencerka so sebou spokojná, nebolo to vždy tak. ,,Keď som bola malá, veľmi som sa hanbila. Prekrývala som si pery bielym korektorom. A nebolo tak dávno,'' rozpísala sa k fotografii a dodala, že každému sa páči niečo iné, a tak vôbec neodsudzuje ľudí, ktorým sa plnšie pery jednoducho nepáčia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Its About details ✨ . . . #style #fashion #pictureoftheday #details #friday

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Slaninkova (@slanchita),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk