Zdroj: shutterstock

Našej najúspešnejšej lyžiarke sa nedarí len v športe, ale aj v láske. S osobným trénerom tvoria krásny pár

redakcia EVITA 16.07.2019, 13:00 Celebrity
AJ keď je 24-ročná športovkyňa Petra Vlhová známa tým, že si stráži svoje súkromie, myslí aj na fanúšikov. Tí sa správe o jej vzťahu s osobným trénerom Michalom určite veľmi potešili.

Hoc talentovaná športovkyňa nikdy žiadne oficiálne vyjadrenie nezverejnila, fotka, ktorú prednedávnom nahrala na sociálnu sieť hovorí za všetko. Pohodu, ktorú si po vydarenej sezóne, zdieľala s tajomným fešákom, ktorý ju nežne hladkal po nohách. 

Zdroj: instagram

​Jej vyvoleným je osobný tréner Michal Kyselica, ktorý v minulosti trénoval aj rapera Rytmusa. Ten má okrem iného zaľúbu v cestovaní ako Petra, a tak nemožno pochybovať o tom, že dvojicu okrem športu spája aj spoznávanie krajín.

Zdroj: instagram

​Zatiaľ čo Michal navštívil Thajsko či Austráliu, naša obľúbená športovkyňa len prednedávnom spoznávala krásy Srí Lanky. Kto vie, možno ich už na najbližšej dovolenke uvidíme oficiálne spolu. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❤️?? happy to see you here in #srilanka??

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Vlhova (@petravlhova13),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk