Zdroj: shutterstock

Miluje ho celý svet: Keanu Reeves prišiel tragicky o manželku a dieťa, na život však nezanevrel

redakcia EVITA 12.07.2019, 13:00 Celebrity
Charizmatický herec, ktorého rodokmeň siaha až do ďalekej Číny, oslávi o necelé dva mesiace 55 rokov. Na jeho výzore by ste to však možno nebadali a to aj napriek tomu, že ho život poriadne potrápil.

Aj keď na prelome 21.storočia zažíval Keanu svoje najlepšie obdobie v kariére, v súkromí bolo všetko inak. Spolu so svojou životnou láskou Jennifer Syme nedočkavo očakávali príchod malej dcérky Avy. Tá sa však v decembri v roku 1999 narodila mŕtva. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy Father's day...?

Príspevok, ktorý zdieľa Keanu Charles Reeves (@keanureeves_tr),

Ďalšia rana osudu na seba nenechala dlho čakať. Len o 18 mesiacov po obrovskom nešťastí totiž zomrela aj samotná Jennifer. Príčinou smrti bola hrôzostrašná autonehoda. Zronený herec sa ju rozhodol pochovať hneď vedľa ich dcérky. O pozornosť novinárov či verejnosti však nikdy nestál a so svojím žiaľom sa pasoval osamote v súkromí. 

Zdroj: instagram

​Približne v tom istom čase nasledovala ďalší úder - jeho mladšia sestra Kim, ktorá mu je zároveň najlepšou priateľkou, ochorela na leukémiu. Herec neváhal ani sekundu a svojej sestre doprial špičkovú zdravotnú starostlivosť. Po tom, ako sa Kim podarilo zákernú chorobu poraziť, si Keanu uvedomil, že nie každý človek sa má o koho v nešťastí oprieť. Založil tak nadáciu, ktorá pomáha deťom s rakovinou. Jeho meno by ste tam však hľadali márne, o publicitu totiž hviezda nestojí. Oveľa radšej by si prial stretnúť veľkú lásku. ,,Viete, som osamelý chlap. Vo svojom živote nemám nikoho.Pokiaľ by sa však niekto v mojom živote objavil, tohto človeka by som rešpektoval a miloval celým srdcom. Snáď sa mi pošťastí,'' uviedol v poslednom rozhovore. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

? #keanureeves #keanu #reeves

Príspevok, ktorý zdieľa Keanu Reeves (FANPAGE!) (@keanureeves_fan),

Okrem toho koluje na internete tisícky dôkazov o tom, ako sa hollywoodska hviezda snaží do sveta vnášať čo najviac dobra. Raňajky celému štábu, ale aj bezdomovcom v okolí, desaťtisíce dolárov venované na charitu či odmietnutie špeciálnych honorárov - to sú presne veci, o ktorých sa ľudia dozvedeli náhodne a pre ktoré ho milujú.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk