Ján Ďurovčík s manželkou Barborou Hlinkovou
Zdroj: Janka Frolová

Tajná svadba v kaštieli. Ján Ďurovčík sa zbavil nálepky starého mládenca

Rytmus Života 25.06.2019, 09:50 Celebrity
Ďurovčík sa zahľadel do mladučkej tanečnice Barbory Hlinkovej. Presne pred rokom pred ňu pokľakol a na prst jej nastokol zásnubný prsteň. A podľa tradícií do roka a do dňa si ju aj vzal.

Rozprávková svadba sa konala netradične počas týždňa, v utorok v haličskom kaštieli. Nevesta bola krásna a Jano dojatý. Veď až donedávna bol vyhláseným starým mládencom. Do chomúta sa mu veľmi nechcelo. Barbora ho však presvedčila svojou láskou a starostlivosťou.

Ján Ďurovčík s manželkou Barborou Hlinkovou
Zdroj: René Miko

​Stála pri ňom, keď mu bola najhoršie. Pre silné bolesti si musel ľahnúť pod nôž a absolvovať úplnú výmenu bedrového kĺbu. Po náročnej operácii mal silné bolesti a Barbora mu ich svojou láskou a opaterou pomohlo prežiť. A pomáhala mu aj vtedy, keď chodil o barlách s celkom bežnými činnosťami ako je obliekanie, sprchovanie, presúvanie. Známy režisér sa tak len utvrdil v tom, že našiel ženu na celý život. Krásna svadba v kaštieli je už len symbolickým spečatením ich spoločného života. Veľa šťastia, novomanželia.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk