George Clooney s manželkou Amal
Zdroj: REUTERS

George Clooney: Kráľovské dieťa mi berie pozornosť!

Rytmus Života 10.05.2019, 14:26 Celebrity
Celá Británia aj okolitý svet v týchto dňoch nežije ničím iným, ako prvorodeným synom vojvodkyne Meghan a princa Harryho.

Sussex baby ako malého Archieho Harrisona nazvali v Anglicku, sa narodil v rovnaký deň ako hollywoodsky krásavec George Clooney. Práve o ňom sa špekulovalo, že patrí k horúcim kandidátom na Archieho krstného otca. Clooney je blízky priateľ kráľovského páru a spolu s manželkou Amal nechýbal ani na ich veľkolepej svadbe.

Prešedivelý sexsymbol však špekulácie okamžite odmietol: ,,Každý má rád klebety. Nie je to pravda. Určite by ste nechceli, aby som bol krstný otec komukoľvek. Ešte som sa ledva zžil s úlohou rodiča. Je to desivé,“ povedal žartovne Clooney, ktorý sa na malého princa stihol už aj nahnevať.

Berie mu totiž všetku pozornosť: ,,Je to trochu iritujúce. Pretože už sa o ten deň delím s Orsonom Wallesom a Sigmundom Freudom. Akoby to nestačilo,“ zasmial sa herec.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk