Fantaghiro
Zdroj: www.instagram.com/alessandra_martines_official

Spomínate si na princeznú Fantaghiro? Takto vyzerá po 28 rokoch!

Denisa Badalová 02.05.2019, 10:53 Celebrity
Mnoho z nás vyrástlo na talianskej fantasy rozprávke, v ktorej hlavnou postavou bola nespútaná princezná Fantaghiro. Ako vyzerá jej predstaviteľka, herečka Alessandra Marines, teraz? Budete prekvapení!

Keď sa povie princezná Fantaghiro, veľa z nás sa nostalgicky zamyslí a spomenie si na svoje detstvo. Fantastické rozprávky boli jedným veľkým dobrodružstvom. A čo vy, dámy? Tiež ste túžili by krásna a odvážna ako Fantaghiro a boli ste tajne zamilovaná do Romualda?

Od natáčania talianskej rozprávky prešli desiatky rokov. Prvá klapka padla v roku 1991. Vedeli ste, že mnoho scén sa natáčalo na území Českej republiky, a že v rozprávke hrali aj české herečky ako Kateřina Brožová alebo Anna Geislerova?

V roku 1996 filmové rozprávky o princeznej skončili 5 dielom. Od tej doby sme o talianskej herečke Alessandre Marines vôbec nepočuli. Zaujíma vás, ako teraz vyzerá? Pozrite si fotografie 56-ročnej herečky.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk