Veronika Cifrová Ostrihoňová
Zdroj: TASR

Tehuľky na OTO Ostrihoňová, Alagič a Tormová: Elegantné a sexy aj s bruškami!

Rytmus Života 15.04.2019, 09:47 Celebrity
Galavečer odovzdávania cien OTO si nenechali ujsť ani krásne budúce mamičky.

Napokon, je to jedna z mála akcií, ktoré si ešte môžu vychutnať pred pôrodom.

Počas priameho prenosu predviedla najväčšie bruško moderátorka Kristína Tormová, ktorá stojí za úspešným seriálom TV JOJ Som mama, na párty strhli na seba pozornosť tváre TV Markíza - Veronika Cifrová Ostrihoňová, Lenka Debnárová, moderátorka Jasmina Alagič aj hviezda seriálu Oteckovia Mária Bartalos. Ktorej to viac pristane?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Jedným gestom, jedným slovom - ĎAKUJEM? . . . #oto2018 #redaktorkaspravodajstva . ? @plusjedenden

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Cifrová Ostrihoňová (@veronikaostrihonova),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujeme @anketaoto za smiechový večer!!!! A v prvom rade ďakujem za celý tím #sommamaserial všetkým divákom, že ste nás prehlasovali do prvej trojky. Bolo to velikánske prekvapenie a bolo to dojímavé aaa...a ďakujeme!!! ♥️ Ďakujeme s @mrs_evuu aka @spolu_aut za šaty od @michaelaluptakovadesign a vizáž @mariafurik ????‍♀️ A naša najmilšia @simamartausova vyhralaaa! Toto dievča, ktoré si raz adoptujem! Chodiaci jednorožec..bosý ofc! ♥️ A s @lujza_g_s sme konečne (po spoločných rokoch u Radošincov) docielili spoločnú šatňu v Národnom. Ta čo chceš? Krásny večer to bol. Voľbu scenáristov @matej_adamy @tomashudak a @vajdicka vyhlasujem za bájnu. Som vaša obdi. ? Tak. A čil odpadnúť domov..hlad je najväčší nepriateľ tehotnej ženy. Amen. #zazitkovakamaratka

Príspevok, ktorý zdieľa kristina tormova (@kristina.tormova),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk