Carmel Paradise
Zdroj: Mino Debnár

Sestra Celeste Buckingham sa sťahuje na Slovensko: Pripravuje veľa noviniek

TS 06.02.2019, 10:08 Celebrity
Speváčka Carmel Paradise (vlastným menom Carmel Paradise Buckingham) sa rozhodla presťahovať z USA naspäť na Slovensko. Talentovaná umelkyňa plánuje množstvo noviniek, sľubuje nový singel i hudobné spolupráce. Dnes vydáva prvú novinku roka 2019 – live verziu svojho posledného singla Selfish.

„Rozhodnutie presťahovať sa na Slovensko prišlo tak prirodzene. Postupne sa totiž späť do Európy presťahovala Celeste a po nej aj moji rodičia. Cítila som, že mi chýbajú a ťahalo ma to za nimi, tak som sa rozhodla pre túto zmenu,“ rozpráva Carmel o zrode svojej novej životnej i umeleckej etapy.

Carmel prináša live verziu singla Selfish v sprievode autentického live videoklipu. V akustickej verzii skladby ju sprevádza gitarista Matěj Vávra. „Chcela som, aby si singel Selfish žil svoj príbeh dlhšie, preto som nahrala aj jeho live verziu. Okrem toho som rovno nahrala viacero live verzií svojich vlastných skladieb aj pár známych coverov, ktoré predstavím postupne v najbližších mesiacoch,“ vysvetľuje talentovaná 20-ročná speváčka.

Oficiálny videoklip Selfish si môžete pozrieť TU:

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.