Zdroj: Markíza

Markíza zverejnila PRVÚ upútavku Farmy: Nová séria bude poriadne kontroverzná!

red 27.08.2018, 15:14 Celebrity
Najväčšou prekážkou na farme bude sociálny status, rozdelenie ľudí na bohatých a chudobných.

Farmu odštartuje Markíza vo štvrtok 30. augusta. Denné epizódy bude vysielať od pondelka do štvrtka v neskoršom vysielacom čase po hlavnom večernom programe, piatkové večery budú patriť Duelu, Píšu strategie.hnonline.sk.

Reality šou bude mať vo svojej novej, už desiatej sezóne úplne iný koncept. Zmena nastala na poste moderátorky, kde nahradla Kvetu Horváthovú komička Eva "Evelyn" Kramerová. Ďalšou dôležitou zmenou je doplnenie súťažiacich o známych ľudí. Na Farmu tak zamierili najznámejšie slovenské dvojičky Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová, alias TWiiNS, Katarína Brychtová, Silvia Šuvadová, Ibrahim Majga, Robo Mikla a Martin Šmahel.

​​Kým doterajšie série Farmy boli vždy o tom, že jej účastníci prišli na starý statok, ktorý niekoľko mesiacov zveľaďovali a priviedli ho opäť k životu, tentokrát už nebude najväčšou prekážkou robota. Najväčšou prekážkou na farme bude sociálny status, rozdelenie ľudí na privilegovaných a neprivilegovaných, na bohatých a chudobných. Pozrite si video:

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk