Zdroj: twitter.com/KensingtonRoyal

Zverejnili oficiálne fotky z krstu princa Louisa: Jedna krajšia ako druhá!

Denisa Badalová 16.07.2018, 09:50 Celebrity
Kensingtonský palác zverejnil v nedeľu večer pri príležitosti krstín princa Louisa oficiálne rodinné fotografie.

Štyri oficiálne fotografie vznikli v Clarence House v Londýne po tom, čo bol malý princ Louis pokrstený v kráľovskej kaplnke Paláca sv. Jakuba v britskej metropole 9. júla.

Nádherné zábery vznikli v Clarence House v Londýne po samotných krstinách. Fotografoval ich Matt Holyoak a vidieť na nich môžete všetkých členov bližšej kráľovskej rodiny. Vojvodkyňa z Cambridgu žiari vo svojich obľúbených bielych šatách z dielne Alexandra McQueena, hlavu jej zdobil fascinátor s jemnými kvietkami od Jane Taylor. 

Na rukách drží malého princa v dlhej čipkovanej košieľke, ktorú použili po prvý raz v roku 1841. V súčasnosti ju vyrába krajčírka britskej kráľovnej Angela Kelly. Pri krste použili vodu z rieky Jordán a striebornú krstiteľnicu, ktorú dala v roku 1840 vyrobiť kráľovná Viktória. 

Princ Louis sa narodil 23. apríla. Je tretím potomkom Kate a Williama a piatym v nástupníckej línii na britský trón.

Má šesť krstných rodičov: Nicholasa van Cutsema, Guya Pellyho, Harryho Aubrey-Fletchera, Lauru Meadeovú, Roberta Cartera a Lucy Middletonovú.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk