Zdroj: TV Markíza

Moderátor šou Tvoja tvár znie povedome odhalený: Poznáme aj meno prvého účinkujúceho!

Denisa Badalová, (kh) 29.06.2018, 13:08 Celebrity
Televízia Markíza uvedie na jeseň už štvrtú sériu zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome a postupne začína odhaľovať mená účinkujúcich.

Ako píšu strategie.hnonline.sk Najnovšie potvrdila, že moderátorom šou bude Martin "Pyco" Rausch, ktorý moderoval všetky tri predchádzajúce série. „Martin „Pyco“ Rausch patrí medzi moderátorskú špičku a bol pre šou prvou a prirodzenou voľbou. Som rád, že môžeme v našej spolupráci pokračovať aj v štvrtej sérii,“ potvrdil na webe Markízy režisér Pepe Majeský. Z opätovnej spolupráce má rovnako radosť aj samotný moderátor. „Moderovať šou Tvoja tvár znie povedome bol pre mňa veľký zážitok a som presvedčený, že aj tentoraz zažijeme veľa neopakovateľného. Teším sa na štvrtú sériu,” povedal na margo spolupráce.

Prvou oficiálne potvrdenou účinkujúcou celebritou je komička Evelyn, ktorá sa pred časom objavila v tanečnej šou Let's Dance. „Na šou sa teším a idem do toho s veľkým rešpektom, keďže som nikdy nespievala, je to pre mňa ďalšia veľká výzva. Opäť o kus prekročím svoju komfortnú zónu a sama som zvedavá, ako to dopadne. Myslím, že sa máme všetci na čo tešiť,“ povedala Evelyn.

Ako potenciálni súťažiaci sa spomínajú aj herečka Nela Pocisková, moderátorka SuperStar Jasmina Alagič a Martin Nikodým, ktorý moderuje v RTVS Milujem Slovensko a na Markíze pred rokom moderoval Pevnosť Boyard. Z ďalších mien zostávajú zatiaľ nepotvrdené aj informácie o spevákovi Adamovi Ďuricovi a herečke Márii Bartaloš Havranovej, ktorá je divákom známa zo seriálu Oteckovia alebo z tanečného  filmu Backstage, ktorý kiná uviedli tento rok.

Vo výpravnej šou napodobňuje osem známych slovenských tvárí svetové hviezdy. Tento formát s pôvodným názvom Tu cara me suena vznikol v Španielsku a prvýkrát bol odvysielaný v roku 2011. Na Slovensku ho uviedla pod názvom Tvoja tvár znie povedome prvýkrát Markíza na jar 2016. Víťazom prvej série sa stal Lukáš Adamec, druhú sériu vyhrala Mária Čírová a kráľom tretej série bol Peter Brajerčík. 

Moderátorom všetkých doterajších sérií bol Martin „Pyco“ Rausch, zostavu porotcov tvorili Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário „Kuly“ Kollár, ktorých v tretej sérii doplnil Juraj „Šoko“ Tabaček. Šou vzniká už od začiatku pod režisérskou taktovkou Pepe Majeského.

Šou sa vráti na obrazovky Markízy po rok a pol ročnej pauze na jeseň tohto roka. Patriť jej budú opäť nedeľné večery.