Zdroj: Dermacol

Mary z Oteckov opäť prekvapila: Po svadbe ďalšia zmena v živote!

Denisa Badalová 15.05.2018, 00:01 Celebrity
Obľúbená herečka Mária Havranová, divákom známa najmä zo seriálu Oteckovia, sa len po pár mesiacoch randenia vydala. A nasledovali ďalšie zmeny v jej živote.

Dlhší čas sa špekulovalo, že herečka Mary Havranová tvorí pár s Marekom Fašiangom nie len v seriáli Oteckovia, ale aj v skutočnosti. Sympatická Mary však prežívala šťastie po boku priateľa Adriána. 23- ročná herečka povedala "áno" svojmu priateľovi Adriánovi Bartalosovi. Sobáš sa konal neďakeko Nového mesta nad Váhom. 

Na jej profiloch sa dokonca neobjavili ani žiadne svadobné fotografie, videá, či informácie, ktoré by jej veľký deň D nejakým spôsobom dokumentovali. Pozornému oku však neušlo, že si herečka na sociálnej sieti zmenila priezvisko. Zo slečny Havranovej je už pani Bartaloš.

Mary sa teda už aj na sociálnych sieťach oficiálne hlási k svojmu manželovi. Hoci ešte pred pár dňami používala na Instagrame prezývku mary_raven, tá je už minulosťou.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk