Zdroj: twitter.com

Prvé FOTO: Princ William a Kate Middleton svetu ukázali rozkošného novorodenca

Denisa Badalová 23.04.2018, 19:09 Celebrity
Vojvodkyňa Kate ukázala svetu svoje tretie dieťa, ktoré priviedla na svet iba pred niekoľkými hodinami.

Kate a William sú trojnásobným rodičmi. Šťastný otec svoju manželku sprevádzal pôrodom. Matka aj novorodenec sú podľa Kensingtonského paláca v poriadku a majú sa dobre. Dieťa vážilo pri narodení 4,08 kg, informoval Kensingtonský palác.

Tretí potomok princa Williama a vojvodkyne Kate je piatym v poradí nástupníctva na britský trón a strýko Harry sa musel odsunúť na šieste miesto. Novorodenec je šiestym z pravnúčat kráľovnej Alžbety II., ktorá v sobotu oslávila 92. narodeniny.

Zdroj: twitter.com

Nadšený dav a novinári čakali, kedy trojnásobní rodičia predstúpia pred súkromné nemocničné krídlo Lindo Wing a prvýkrát ukážu svetu ich druhého syna. Najskôr ale išiel princ William o 16.16 h (BST) po princeznú Charlotte a princa Georga.

Vojvodkyňa aj vojvoda z Cambridge predstúpili pred dav pred 18.00 h (BST). Svetu ukázali rozkošného novorodenca. Fanúšikom a novinárom zakývali, potom sa vrátili späť do priestorov nemocnice, aby dieťa uložili do vajíčka a následne odišli ruka v ruke do Kensigtonského paláca. 

Trojnásobná mama mala oblečené červené šaty a na to, že len pred pár hodinami rodila, vyzerala výborne.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.