Viktor a Adela Vinczeovci
Zdroj: TV Markíza

Vinczeovci rok po zásnubách: Svadba v priamom prenose!

Denisa Badalová 14.02.2018, 15:36 Celebrity
Adela Banášová a Viktor Vincze presne pred rokom spôsobili rozruch vo valentínskom vydaní Telerána. Pôvodne to malo byť o čerstvých zaľúbencoch, napokon to skončilo šokujúcim prekvapením. Dvojica sa po roku vrátila na ich osudné miesto, tentokrát kvôli svadbe.

Presne pred rokom zažila Adela najkrajšie valentínske ráno. Moderátor Televíznych novín sa postaral o ten najšťastnejší koniec vysielania markizáckej rannej šou. Ani tohtoročné vysielanie sa nezaobišlo bez romantiky.

Na základe výzvy Markízy pre zamilované páry sa spomedzi prihlásených ocitla v rannej šou dvojica Zuzana a Marcel, ktorí si v štúdiu povedali pre očami celého Slovenska svoje „áno“.

Zaľúbencov spája silný a výnimočný príbeh lásky, ktorý diváci mohli vidieť na obrazovkách. Symbolicky sa ich svedkami stali práve už teraz manželia Vinczeovci, ktorí sa tak presne po roku ocitli znova na mieste činu. Pozrite si krásny moment, kedy si povedali áno. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.