Martin "Pyco" Rausch odmietol moderovanie SuperStar: Pozrite sa kto ho nahradí

Denisa Badalová 07.02.2018, 13:06 Celebrity
V nedeľu 25. februára o 20:30 odštartuje nová sezóna česko-slovenskej SuperStar, kde budú nádejní speváci a speváčky bojovať o titul SuperStar 2018 a výhru 75 tisíc eur. Doteraz stále nebolo známe, kto bude šou moderovať. Martin "Pyco" Rausch, ktorý sprevádzal súťažiacich v predchádzajúcej sérii v roku 2015, totiž ponuku na moderovanie nového ročníka odmietol.

Markíza dnes oznámila na svojej stránke, že moderátorského mikrofónu sa ujme Jasmina Alagič, finalistka Miss Universe SR z roku 2009 a moderátorka Fashion TV. „Jasmina je novou tvárou pre televíziu Markíza a my sa veľmi tešíme z tejto spolupráce. Naše rady rozšíri mladá talentovaná dáma, ktorej budeme pri SuperStar držať palce,“ hovorí Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu TV Markíza.

Jasmina Alagič sa novú úlohu nesmierne teší a ponukou moderovať SuperStar je veľmi poctená. „Ide o jeden z najlepších a najznámejších televíznych formátov sveta a ja som ho sledovala s „otvorenou“ pusou už ako dieťa. Do projektu idem s obrovským nadšením, energiou, ale zároveň aj s pokorou a rešpektom,“ uviedla.

Jasmina Alagič
Zdroj: Zdroj

Predchádzajúce ročníky speváckej súťaže okrem Martina "Pyca" Rauscha moderovali Leoš Mareš, Adela Vinczeová, Tina, Zora Kepková, Roman Juraško a česká Miss 2011 Jitka Nováčková.

Do hviezdnej poroty zasadne po ôsmy raz ostrieľaný porotca Pavol Habera, po prvý raz si rolu porotcov vyskúšajú speváčka Katka Knechtová, finalista SuperStar Ben Cristovao a Matěj Ruppert zo skupiny Monkey Business.

​Spevácka súťaž sa na obrazovky Markízy (a Novy) vráti po troch rokoch. Na Slovensku dostupná Nova International bude vysielať premiérové diely vždy v sobotu o 20:20, ale až ďalší víkend po nasadení na Markíze.