V roku 2010 si zaspomínala, ako v čase, keď bola začínajúcich mladá herečka, jej ktosi ponúkol dokončiť stretnutie v posteli. "Odišla som. Bola som úplne v šoku. Ale chápem, že to u niektorých herečiek môže vyvolať obavy: ,Ak tomu človeku nedám to, čo chce, potom mi zničí kariéru '.
Zdroj: AP

Slávna herečka Gwyneth Paltrow sa zasnúbila: Kto je jej vyvolený?

Denisa Badalová 11.01.2018, 11:45 Celebrity
Gwyneth Paltrow nikdy nebola šťastnejšia. Herečka sa tretíkrát zasnúbila. Po Bradovi Pittovi, ktorý sa ale jej mužom nakoniec nestal, a Chrisovi Martinovi ju o ruku požiadal Brad Falchuk.

Gwyneth spoznala Brada ešte v roku 2010 pri natáčaní úspešného amerického seriálu Glee, ktorého bol producentom. O ich zasnúbení sa špekulovalo už v novembri. Tentokrát to oficiálne potvrdili na svojom instagramovom profile a aj v americkej relácii „Good Morning America.“

Ten years of #pepperony ?❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

Zaľúbenci sa poznajú už dlhé roky. K ich prvému stretnutiu došlo ešte v čase, keď bola Gwyneth vydatá za frontmana skupiny Coldplay Chrisa Martina a Bradove srdce patrilo inej žene.

Sunday brunch #modernfamily

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

Po ukončení ich vzťahov sa začali stretávať častejšie. Aj keď sa im ich vzťah darilo ešte dlho tajiť, neskôr sa však stali jedným z najsledovanejších hollywoodskych párikov. 

Brad a Gwyneth nechali pre médiá takýto odkaz: „Cítime sa byť neuveriteľne šťastní, že sme sa dali dokopy a našli spojitosť v našich životoch, kde náš spoločný úspech a chyby nám môžu poslúžiť ako nástroje na budovanie zdravého a šťastného vzťahu.“

Aj na prvej spoločnej titulke magazínu Goop vyzerajú veľmi šťastne a zostáva už iba dúfať, že im to ešte dlho vydrží.

?

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),