Zdroj: shutterstock.com

Normalizujme prirodzenosť: Svetoznáma speváčka ukázala popôrodné telo BEZ filtrov a úprav

Natália F. 18.10.2021, 19:00 Celebrity
Slávna speváčka Halsey ukázala svetu svoje popôrodné telo. Fanúšikov prekvapila a dočkala sa obrovskej podpory.

Svetoznáma speváčka Halsey sa rozhodla podeliť sa so skutočnou prirodzenosťou, s akou sa, bohužiaľ, v dnešnom svete málokedy stretávame. Na svojom instagramovom profile zverejnila fotografie jej tela krátko po pôrode.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa halsey (@iamhalsey)

Minulú sobotu vystupovala Halsey v známej šou s názvom Saturday Night Live, kde dostala samé chvály, ako perfektne vyzerá jej figúra tak krátko po pôrode. Chválu ihneď odmietla a rozhodla sa zdieľať so svojimi fanúšikmi skutočnosť, ktorá jej sledovateľov šokovala. Halsey sa ukázala bez akýchkoľvek filtrov a úprav, za čo si vyslúžila nesmiernu podporu. “Prvá fotografia je odfotená iba pár dní po pôrode môjho dieťaťa. Veľa ľudí to nevie, no aj po pôrode vyzeráte pár dní stále tehotná. Moje telo sa stále mení a ja to nechávam tak. Momentálne sa nechystám cvičiť, som príliš unavená a zamestnaná starostlivosťou o môjho milovaného syna. Nechcem živiť ilúzie, že budete ihneď po pôrode vyzerať skvelo. Tak to jednoducho nie je”, uviedla vo svojom instagramovom príspevku. “Nikdy nebudem mať telo, ako som mala pred dieťaťom. Zmenila som sa duševne aj fyzicky a tá zmena je trvalá. A inak by som to ani nechcela!”, pokračovala. 

​Za svoju prirodzenosť a úprimnosť sa dočkala obrovskej podpory zo strany fanúšikov. Žijeme v dobe, keď sa na internete tvári všetko bezchybne a dokonale, Halsey sa rozhodla vyčnievať a ukázať sa svetu taká, aká naozaj je.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.