Celeste a Samo Tomeček
Zdroj: Miňo Debnár

Samo Tomeček o Celeste: „Páčia sa mi ženy, ktoré majú pevnú ruku."

Celeste Buckingham sa podujala na koučovanie Sama Tomeček. Veruže ho nešetrila.

Netradičné hudobné spojenie! Samuel Tomeček a Celeste Buckingham majú za sebou prvú spoločnú pesničku s názvom Shoes. K duetu zároveň zverejnili aj videoklip.

Kombináciu Sama s Celeste by možno mnohí nečakali. Čo ich teda spája? Priateľstvo a láska k hudbe. „Som veľmi rada, že sa nám so Samuelom podarilo zložiť a naspievať duet. Poznáme sa už dlhšie a potešilo ma, keď ma oslovil na spoluprácu,“ prezradila Celeste. A Samuel dodal: „Pri skladbe Shoes som vedel, že je to pesnička pre dvoch spevákov, a priznám sa, že Celeste bola moja absolútne prvá a  jediná voľba.  Obdivujem ju ako speváčku a zároveň sme si sadli aj ľudsky. Kamarátime sa aj v súkromí, takže k spolupráci prišlo prirodzene. Som veľmi rád, že sa to podarilo zrealizovať a že sme k pesničke natočili aj videoklip.“

Rok 2017 sa v prípade Celeste nesie v znamení duetov. Po úspešnej skladbe s Kalim a Petrom Panom Alica z ríše divokých a titulnej skladbe k filmu Bajkeri s Adamom Mišíkom zo susedných Čiech One Life prišiel na rad duet s Tomečkom. „Tento rok mám takzvaný duetový a spolupráca so Samuelom je vhodným doplnením pestrosti mojich duetov. Každý z chlapcov, s ktorými som tento rok spolupracovala, je iný, z inej hudobnej sféry a o to viac ma to baví,“ vysvetlila Celeste. V Samuelovom prípade je to prvý duet so speváčkou. „Celeste mala podmienku, aby skladba bola v anglickom jazyku a aby to nebola balada. Taktiež sme sa dohodli, že ma bude v štúdiu koučovať v angličtine,“ prezradil. „Som rád, pretože sa mi páčia ženy, ktoré majú pevnú ruku. Dúfal som, že so mnou nebude mať veľa práce, a myslím, že nakoniec sme to obaja zvládli. Teším sa, že sme si pesničku napísali sami, pretože vyjadruje nás oboch – môj aj jej svet.“

Spojenie dvoch hudobných svetov môžu fanúšikovia vidieť aj v samotnom videoklipe. Skladba Shoes je v angličtine, videoklip sa však nakrúcal na Slovensku, konkrétne v Banskej Štiavnici, v Jasnej a na Donovaloch.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.